Nově otevřené podlahové centrum od 13. 1. 2022 v Jablonci nad Nisou!

Dveře a zárubně

BOULIT

Tradiční český výrobce vyrábějící interiérové dveře falcové i bezfalcové, požární a bezpečnostní dveře z kvalitních vstupních materiálů.

Popis:
CPL laminát, dekor o tloušťce 0,15 – 0,2 mm je vhodným ochranným prvkem pro Vaše dveře, zvyšuje ochranu proti běžnému opotřebení. Jeho další výhodou je vysoká otěruvzdornost a je vhodný pro snadnou údržbu. Barevné provedení je možné zvolit v základní nabídce z 38 nabízených dekorů včetně jejich kombinací. Na objektové zakázky je možné vyrobit interiérové dveře v dalších cca 60-ti dřevodekorech, 60-ti uni dekorech a několika fantasy dekorech dle vzorníku firmy Egger, případně s povrchovou úpravou HPL (dekorativní vysokotlaké lamináty). Bez příplatku lze zvolit jinou barvu zasklívacích či nalepovacích rámečků, než je plocha dveří. Ke každému dekoru jsou vyráběny obložkové zárubně.

Interiérové dveře jsou vhodné do vnitřních prostor s minimálním rozdílem teplot a vlhkosti v oddělených prostorách.

V naší vzorkové prodejně naleznete cca 30 druhů.

V případě zájmu pro vás zajistíme i odbornou montáž dveří včetně zárubní.

ERKADO

ERKADO je příkladem výjimečného úspěchu rodinné firmy na globálním trhu. Díky odvážnému a rozhodnému rozvoji výrobního potenciálu a zavedení nových kolekcí, dnes stále častěji otevíráte právě jejich dveře. Díky otevření nových výrobních hal (více než 15 000 m2) a velmi dynamickému rozvoji se při příležitosti výročí 40 let (od 1976) dostali mezi jedničky mezi výrobci dveří.

Společnost ERKADO je výrobcem moderních interiérových dveří, posuvných, celoskleněných, masivních dřevěných, vstupních dveří a zárubní.

V případě zájmu pro vás zajistíme i odbornou montáž dveří včetně zárubní.

Kování zn. COBRA

Společnost Cobra je předním hráčem na trhu s kováním v České republice. Kování a kliky Cobra nabízíme v mnoha podobách a tvarech, ze kterých si zcela jistě vybere každý. Ať už hledáte levné kliky nebo ty luxusnější – se značkou kování a klik Cobra rozhodně neuděláte chybu!