Nově otevřené podlahové centrum od 13. 1. 2022 v Jablonci nad Nisou!

Grand Selection Origin

GRAND SELECTION ORIGIN (14mm), založený na masivní rustikální podlaze z pravého dřeva, připomíná originál tak blízko, že i odborníci stěží rozeznají rozdíl.

INOVATIVNÍ: Vypadá a působí jako vzácná podlaha z tvrdého dřeva, která nemá konkurenci v hloubce a přesnosti jak se struktura dokonale snoubí s dekorem. Vyrábí se nejmodernější technologií, stejně jako proslulé povědomí o švýcarské kvalitě.

ZDRAVÉ: Vyrobeno podle přísných evropských norem pro zdravý život, emise jsou stejné jako lze očekávat od dřeva v jeho přirozeném stavu.

GRAND SELECTION ORIGIN je vyroben ze 100% přírodních materiálů, především dřeva. Tento přírodní produkt, podle nedávného průzkumu prestižní společnosti Fraunhofer,
nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Díky tomu je zvláště vhodný pro malé děti a domácí mazlíčky, kteří tráví hodně času v kontaktu s podlahou.

EKOLOGICKÉ: Vyrobeno ze dřeva z udržitelně obhospodařovaných lesů a kdykoli je to možné Kronoswiss vyhledejte příslušné certifikáty FSC®. Vyrobeno nejmodernější metodou svého druhu šetrnou k životnímu prostředí.

DOSTUPNÉ: Bezkonkurenční poměr cena/výkon ve srovnání s tradičními podlahami z tvrdého dřeva. Nejen, že zpočátku ušetříte při nákupu podlahy, ale později také ušetříte peníze i čas za údržbu. Je totiž nenáročná na údržbu. Není třeba voskovat, leštit nebo brousit. Zůstane taková jako v den, kdy jste ji pokládali roky a roky.

Naše produkty

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2

1 209 Kč/m2